Informacje o firmie

o-firmie

FARMKING

 

Farmking jest w Indiach wiodącą marką opon rolniczych. Zakład produkcyjny znajdują się w Indiach

Firma została założona w azji w 1993r. . Od tego momentu firma prężnie się rozwija nie patrząc wstecz.

Firma bezustannie pracuje nad poprawą jakości swoich produktów, systemów produkcji oraz rozszerzenia możliwości swojej produkcji. Farmking to marka która produkuje opony rolnicze najwyższej jakości. Marka Farmking wyrobiła swoją dobrą reputacje, oferując rozmaity szereg produktów dla rolnictwa itd.

Istnieje globalny popyt , na produkty naszej firmy i oprócz dostarczania ich na rynek krajowy, opony Farmking są obecne na rynkach międzynarodowych takie jak U.S.A, Kanada, Europa, Afryka, S.A, Bliski Wschód, Australia i na innych krajach azji od ponad przeszło 16 lat.

Firma posiada akredytację ISO 9001:2008 systemu jakości wydaną przez QS Zurich AG a także osiągneła uznanie One Star Export House wydanym przez rząd Indii. Firma jest również stałym laureatem nagrody CAPEXIL Export Merit Awards

Nasza Misja:

Kiedy oferujemy nasze opony rolnicze i przemysłowe międzynarodowym i polskim klientom przez ten serwis internetowy, jestem zadowolony i zapewniam, że nasza firma pracuje z misją, którą jest nie tylko zarabianie pieniędzy ale również udowodnienie tego jak przez zasoby i usługi można służyć społeczeństwu poprzez uprzemysłowienie i dostarczanie opon rolniczcyh i przemysłowych pierwszego gatunku w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy po opony rolnicze Farmking.

img

Capexil nagroda - Opony Farmking.

 

 

Polityka jakości Farmking

 

Wizja produkcji najwyższej jakości produktów - Producent opony Farmking przestrzega rygorystycznego systemu kontroli jakości. Takie działanie pozwala nam być jednym z wiodących producentów opon dla bardzo wymagających branż rolniczych, przemysłowych.

Producent marki Farmking posiada infrastrukturę na globalnym poziomie wraz z dedykowanym zespołem wykwalifikowanej siły roboczej, koncentrującym się na zadowoleniu klienta.

Kontrola jakości prowadzona jest na każdym etapie produkcji pod nadzorem inżynierów jakości. Firma w szerokim zakresie korzysta z wielu maszyn bagomatics, reometrów w laboratorium. Prowadzone są również testy produkcyjne, jak również specjalne badania, wszystkich produkowanych opon. Wewnętrzna kontrola jakości wspierana przez zbiór testów dla opon. Odpowiednie maszyny przeprowadzają testy opon w warunkach statycznych i dynamicznych, sprawdzane są m.in pod kątem wydajności, jakości i ich żywotności.

Badania i rozwój

Firma posiada własny ośrodek badawczo-rozwojowy gdzie podejmowane są ciągłe wysyłki w celu poprawy jakości produktów oraz systemów produkcji. Wszystkie działania badawczo-rozwojowe w naszej firmie są wspierane przez zaawansowane technologie, które pomagają naszym wykwalifikowanym pracownikom dbać o ciągły rozwój produktów tak aby w pełni spełniały wymagania klientów. Dział badawczo-rozwojowy podzielony jest na mniejsze dywizje takie jak:

 

Projekt i inżynieria

 

CAD / CAM

 

Związki chemiczne

 

Testowanie i ocena

Firma ma możliwość:

  • Testów symulacyjnych rozwoju surowca produktu
  • Badania ważności produktów oraz niezawodności
  • Projektowania i rozwóju używając CAD
  • Korzystania z reometra i analizatora dyspersji węgla do opracowania nowego związku.

Dlaczego Farmking:

  • Szeroka i różnorodna gama wyboru opon dobrej jakości w konkurencyjnych cenach
  • Doskonała obsługa klienta oraz szybka dostawa produktów
  • Jednym z celów firmy jest ustanowienie długotrwałych relacji biznesowych
  • Udzielamy długotrwałych gwarancji na opony
  • Solidna jakość produktów - na naszej firmie można polegać
  • Badania, ciągły rozwój oraz projektowanie nowych modeli opon dla specyficznych potrzeb